• Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★

  • The Silence

    ★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Uncle Frank

    ★★★

  • The Grinch

    ★★

  • The Assistant

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Rose Island

    ★★½

  • I Care a Lot

    ★★½

  • Pelé

    ★★½

  • Over the Moon

    ★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • Concrete Cowboy

    ★★½

  • Two Distant Strangers

    ★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★

  • Unhinged

    ★★½

  • Love and Monsters

    ★★