Sort by
  • Squid Game

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Wish Dragon

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

    ½

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Mank

    ★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Ammonite

    ★★★

  • Rent-A-Pal

    ★★★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • After We Collided

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Hamilton

    ★★★½

  • Crickets

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★★

  • The World to Come

    ★★★★

  • The Wrong Missy

    ★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • The Way Back

    ★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 2

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Cats

    ½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Killer Sofa

    ½

  • Can You Keep a Secret?

    ★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Dora and the Lost City of Gold

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★★

  • Descendants 3

    ★★

  • The Lion King

    ★★★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★

  • Black Mirror: Smithereens

  • Good Omens

    ★★★½

  • Ma

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★½

  • Yesterday

    ★★

  • After

  • The Morning

    ★½

  • Us

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★½

  • Kim Possible

    ★★

  • Isn't It Romantic

    ★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★½

  • Rent

    ★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★½

  • Glass

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • The Guy Who Didn't Like Musicals

    ★★★

  • Dumplin'

    ★★★½

  • Life-Size 2