• Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Father of the Bride

    ★★★½

  • Hollywood Stargirl

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Interceptor

    ★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Men

    ★★★½

  • Firestarter

    ★½

  • Senior Year

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★★

  • All the Old Knives

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★★½

  • Moonshot

    ★★★

  • Black Crab

    ★★★

  • Cheaper by the Dozen

  • Deep Water

    ★★

  • Umma

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Dog

    ★★★

  • The Outfit

    ★★★½

  • The Sky Is Everywhere

    ★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Dual

    ★★½

  • Lucy and Desi

    ★★★

  • Watcher

    ★★★

  • Master

    ★★★

  • Emergency

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The King's Man

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½