• The Voyeurs

    ★★★

  • Cinderella

  • Malignant

    ★★★★

  • He's All That

    ★½

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Queenpins

    ★★★½

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Respect

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Last Mercenary

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Old

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Jackass Shark Week

  • Stillwater

    ★★★★

  • Croc That Ate Jaws

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Annette

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★★★

  • The Ice Road

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • False Positive

    ★★★

  • Luca

    ★★★

  • The Housewife and the Hustler

    ★★★

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★★★

  • 12 Mighty Orphans

    ★★★★

  • Lisey's Story

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Plan B

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Creating an Army of the Dead

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★★

  • Wrath of Man

    ★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Q: Into the Storm

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Deadly Illusions

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Cherry

    ★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★★

  • Chaos Walking

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★½

  • Tom & Jerry

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Fake Famous

    ★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • A Glitch in the Matrix

    ★★★★

  • Wendy Williams: The Movie

    ★★★½

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★