• Demons

    ★★★★★

  • Hello Mary Lou: Prom Night II

    ★★★★

  • Child's Play 3

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • Split Second

    ★★★★★

  • I Know What You Did Last Summer

    ★★½

  • Spectre

    ★★★

  • Inside

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★½

  • Halloween II

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★½

  • The Entity

    ★★★★

  • Audition

    ★★★★½

  • The Manor

    ★★★

  • Madea Goes to Jail

    ★★½

  • VHS 94

    ★★★½

  • House of Wax

    ★★★