RSS feed for prjct_brunhild
  • White Zombie

    ★★★

  • Ivan Vasilyevich Changes His Profession

    ★★★★

  • Taxandria

    ★★★

  • Kin-dza-dza!

    ★★★

  • The Joyless Street

    ★★★½

  • Madame DuBarry

    ★★★½

  • Blind Husbands

    ★★★★

  • Steamboat Bill, Jr.

    ★★★★

  • Richard Jewell

    ★★½

  • Die Unbeugsamen

    ★★½

  • Like a Boss

    ★½

  • Come and See

    ★★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★½

  • Spies

    ★★★★★

  • Emma.

    ★★½

  • The Host

    ★★★½

  • Shoplifters

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★½