Sort by
  • You Are What You Eat: A Twin Experiment

    ★★★★★

  • Wonka

    ★★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★★★

  • The Saint of Second Chances

    ★★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★★★

  • Death to 2021

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • Spoiled Brats

  • Seaspiracy

    ★★★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

  • The Minimalists: Less Is Now

    ★★★★★

  • Death to 2020

    ★★★★★

  • Manufacturing Ignorance

  • The Christmas Chronicles: Part Two

  • Soul

    ★★★★★

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★★★

  • Kiss the Ground

    ★★★★½

  • Long Way Up

    ★★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★★

  • 6 Underground

  • The Gentlemen

  • Shelby American

  • Let It Snow

  • The Irishman

  • Bill Burr: Paper Tiger

  • Color Out of Space

  • Santa Girl

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • ZZ Top - That Little Ol' Band from Texas

  • The Show Must Go On: The Queen + Adam Lambert Story

  • Brené Brown: The Call to Courage

    ★★★★★

  • Shazam!

  • Long Shot

  • The Great Hack

    ★★★★

  • American Factory

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Mowgli: Legend of the Jungle

  • Bob Lazar: Area 51 and Flying Saucers

    ★★★

  • Hunter Killer

  • Trolling The Trolls

    ★★★½

  • Nothing to Hide

  • A Star Is Born

  • Roma

  • Extinction

  • The Fall of the American Empire

  • LEGO House - Home of the Brick

  • Ocean's Eight

  • November 13: Attack on Paris

    ★★★★★

  • Gotti

  • Behind the Curve

    ★★★

  • Daphne & Velma

  • Macron à l'Elysée, le casse du siècle

  • Roll Red Roll

    ★★★★★

  • Ricky Gervais: Humanity

  • Ready Player One

  • The Game Changers

    ★★★★

  • Inside the Russian Info War Machine

  • Angela's Christmas

  • Wonder

  • The Babysitter

  • The Elephant and the Butterfly

  • 1922

  • Gerald's Game

  • Jerry Before Seinfeld

  • The China Hustle

  • Amityville: The Awakening

  • The House

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2