Sort by

Grant has logged 14 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Cunningham

Cunningham

2019
×
★★★½
Edit this entry  
26
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Secret Goldfish

Secret Goldfish

2016
×
★★★½
Edit this entry  
21
High Flying Bird

High Flying Bird

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Fall

The Fall

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
One Cut of the Dead

One Cut of the Dead

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Man in the Well

Man in the Well

2016
×
★★★
Edit this entry  
18
An Elephant Sitting Still

An Elephant Sitting Still

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★½
Edit this entry  
12
Atlantics

Atlantics

2019
×
★★★★
Edit this entry  
11
Black Mother

Black Mother

2018
×
★★★½
Edit this entry  
05
Birds of Passage

Birds of Passage

2018
×
★★★½
Edit this entry  
01
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry