Alex has logged 43 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Cry Wolf

Cry Wolf

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Hostel

Hostel

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
School's Out Forever

School's Out Forever

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
School's Out Forever

School's Out Forever

2021
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
22
Stag Night

Stag Night

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Introducing, Selma Blair

Introducing, Selma Blair

2021
×
Read the review Edit this entry  
20
Sound of Violence

Sound of Violence

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Swan Song

Swan Song

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Swan Song

Swan Song

2021
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
19
Here Before

Here Before

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Offseason

Offseason

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Violet

Violet

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The End of Us

The End of Us

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Witch Hunt

Witch Hunt

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Feast

The Feast

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Fallout

The Fallout

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Language Lessons

Language Lessons

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Fucking with Nobody

Fucking with Nobody

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Broadcast Signal Intrusion

Broadcast Signal Intrusion

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Demi Lovato: Dancing with the Devil

Demi Lovato: Dancing with the Devil

2021
×
Read the review Edit this entry  
16
The Fabulous Filipino Brothers

The Fabulous Filipino Brothers

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Women Is Losers

Women Is Losers

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Potato Dreams of America

Potato Dreams of America

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
See You Then

See You Then

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Stitches

Stitches

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Dark Ride

Dark Ride

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Vile

Vile

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Kill Theory

Kill Theory

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Bone Tomahawk

Bone Tomahawk

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Brawl in Cell Block 99

Brawl in Cell Block 99

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Dinosaur

Dinosaur

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Vault

The Vault

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
As the Gods Will

As the Gods Will

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Let Me In

Let Me In

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Kick-Ass 2

Kick-Ass 2

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Lesson of the Evil

Lesson of the Evil

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Minari

Minari

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Moxie

Moxie

2021
×
Read the review Edit this entry  
01
King of the Lost World

King of the Lost World

2005
×
Read the review Edit this entry  
01
1408

1408

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry