RSS feed for pryan96

pryan96 has watched 46 family films.

  • Incredibles 2

    ★★

  • Bao

    ½

  • Inside Out

    ★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

    ★★★½

  • Tangled

    ★★

  • Megamind

    ★★

  • Toy Story 3

    ★★★

  • Shrek Forever After

  • WALL·E

  • Ratatouille

    ★★

  • Shrek the Third

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ★★

  • The SpongeBob SquarePants Movie

    ★★★★

  • The Incredibles

    ★★½

  • Shrek 2

    ★★★½

  • Elf

    ½

  • Finding Nemo

    ★★½

  • Home Alone 4

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★½

  • Monsters, Inc.

    ★★

  • Spirited Away

    ★★

  • Shrek

    ★★★★

  • Toy Story 2

    ★★

  • Toy Story

    ★★½

  • The Lion King

    ★½

  • The Nightmare Before Christmas

    ½

  • Aladdin

    ★★

  • The Little Engine That Could

  • Home Alone

    ★★

  • My Neighbor Totoro

    ½

  • Hairspray

    ★★★½

  • The Princess Bride

  • The Black Cauldron

    ★½

  • Back to the Future

    ★★

  • E.T. the Extra-Terrestrial

  • The Star Wars Holiday Special

    ½

  • Chitty Chitty Bang Bang

  • The Sound of Music

    ★★★★

  • Mary Poppins

  • Good Morning

  • Sleeping Beauty

    ★★

  • It's a Wonderful Life

    ★★★★

  • Bambi

    ★★★★

  • Fantasia

    ★★★★½

  • The Wizard of Oz

    ★★½

  • Snow White and the Seven Dwarfs

    ★★★★