• Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Tom of Finland

    ★★★½

  • The Big Shave

    ★★★

  • Following

    ★★★½

  • Life During Wartime

    ★★★★

  • Fearless Harry

    ★★★

  • Gap-Toothed Women

    ★★★★★

  • The Daytrippers

    ★★★★

  • Stump the Guesser

    ★★★★½

  • The End of Suffering (A Proposal)

    ★★★

  • Teknolust

    ★★★½

  • Mind Game

    ★★★★★

  • Ghost Dog: The Way of the Samurai

    ★★★★

  • Scary Movie 3

    ★★★

  • Beyond the Valley of the Dolls

    ★★★★

  • Jubilee

    ★★★½

  • Raising Arizona

    ★★★★

  • Funeral Parade of Roses

    ★★★★★