RSS feed for Jason
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
15
Super 8

Super 8

2011
×
★★★★½
Edit this entry  
15
Sukiyaki Western Django

Sukiyaki Western Django

2007
×
★★★
Edit this entry  
15
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★★★★
Edit this entry  
15
Starship Troopers: Invasion

Starship Troopers: Invasion

2012
×
★★★½
Edit this entry  
15
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★★
Edit this entry  
14
Stand by Me

Stand by Me

1986
×
★★★★½
Edit this entry  
14
Spawn

Spawn

1997
×
★★
Edit this entry  
14
Silver Linings Playbook

Silver Linings Playbook

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
14
Skyscraper

Skyscraper

2018
×
★★★½
Edit this entry  
08
Source Code

Source Code

2011
×
★★★★½
Edit this entry  
08
She Makes Comics

She Makes Comics

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
08
Run Lola Run

Run Lola Run

1998
×
★★★★½
Edit this entry  
08
RoboCop

RoboCop

2014
×
★★★½
Edit this entry  
08
Road Hard

Road Hard

2015
×
★★★½
Edit this entry  
08
The Revenant

The Revenant

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Repo Men

Repo Men

2010
×
★★★★
Edit this entry  
06
Red Dawn

Red Dawn

2012
×
★★★★
Edit this entry  
04
The Raid

The Raid

2011
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Primal Fear

Primal Fear

1996
×
★★★★½
Edit this entry  
04
Priest

Priest

2011
×
★★★
Edit this entry  
04
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Premium Rush

Premium Rush

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Paul

Paul

2011
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Ong Bak 3

Ong Bak 3

2010
×
★★★
Edit this entry  
01
Ong Bak 2

Ong Bak 2

2008
×
★★★
Edit this entry  
01
Ong-Bak: The Thai Warrior

Ong-Bak: The Thai Warrior

2003
×
★★★★
Edit this entry  
01
Uncle Drew

Uncle Drew

2018
×
★★★½
Edit this entry  
30
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief

Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief

2010
×
★★★★
Edit this entry  
30
The Neverending Story II: The Next Chapter

The Neverending Story II: The Next Chapter

1990
×
★★½
Edit this entry  
30
The NeverEnding Story

The NeverEnding Story

1984
×
★★★½
Edit this entry  
30
Passengers

Passengers

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
30
Sicario: Day of the Soldado

Sicario: Day of the Soldado

2018
×
★★★★
Edit this entry  
29
Sicario

Sicario

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
27
Parker

Parker

2013
×
★★★★
Edit this entry  
26
Ninja

Ninja

2009
×
★★
Edit this entry  
25
The Nines

The Nines

2007
×
★★★★
Edit this entry  
24
Men in Black 3

Men in Black 3

2012
×
★★★★
Edit this entry  
24
Men in Black II

Men in Black II

2002
×
★★★
Edit this entry  
24
Men in Black

Men in Black

1997
×
★★★★
Edit this entry  
24
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Jurassic World

Jurassic World

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Jurassic Park III

Jurassic Park III

2001
×
★★★★
Edit this entry  
23
The Lost World: Jurassic Park

The Lost World: Jurassic Park

1997
×
★★★★
Edit this entry  
23
Jurassic Park

Jurassic Park

1993
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
22
The Incredibles

The Incredibles

2004
×
★★★★½
Edit this entry  
18
The Next Three Days

The Next Three Days

2010
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Mortal Kombat

Mortal Kombat

1995
×
Edit this entry