Sort by
  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★½

  • Wish

    ★★★½

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★★

  • Trolls Band Together

    ★★★½

  • Poison

    ★★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★★½

  • The Swan

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Quiz Lady

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • NYAD

    ★★★★½

  • The Pigeon Tunnel

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • El Conde

    ★★★★½

  • Heart of Stone

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Happiness for Beginners

    ★★★

  • The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★½

  • Nimona

  • The League

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Shooting Stars

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • The Mother

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★★½

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Hypnotic

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • JUNG_E

    ★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Director by Night

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • God Forbid: The Sex Scandal That Brought Down a Dynasty

    ★★★½

  • Say Hey, Willie Mays!

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★½