Sort by
  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★½

  • Sound! Euphonium: Ensemble Contest

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Indiana Jones Collection

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Gridman Universe

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Missing

    ★★★½

  • Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Sword Art Online the Movie -Progressive- Scherzo of Deep Night

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • Eternals

    ★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Sword Art Online the Movie -Progressive- Aria of a Starless Night

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Halloween Kills

    ★★

  • My Hero Academia: World Heroes' Mission

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • South ParQ Vaccination Special

    ★★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★

  • Horimiya

    ★★★

  • Your Honor

    ★★★½

  • Josee, the Tiger and the Fish

    ★★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • Akudama Drive

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • Violet Evergarden: The Movie

    ★★★★

  • Love Me, Love Me Not

    ★★★

  • ORESUKI Are you the only one who loves me - Our Game Set

    ★★½

  • Tenet

    ★★

  • Fate/stay night: Heaven's Feel III. Spring Song

    ★★★★

  • Gleipnir

    ★★★

  • SING

    ★★½

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Made in Abyss: Dawn of the Deep Soul

    ★★★★

  • Dorohedoro

    ★★★★½

  • The Outsider

    ★★★½