Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

  • Old Dads

    ★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

  • Pet Sematary: Bloodlines

  • The Creator

    ★★½

  • Sly

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • Strays

    ★★

  • Telemarketers

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Arnold

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Secrets of Hillsong

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fool's Paradise

  • Love & Death

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★½

  • Joy Ride

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Champions

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Stolen Youth: Inside the Cult at Sarah Lawrence

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Passages

    ★★★½

  • Rotting in the Sun

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Fair Play

    ★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Little Richard: I Am Everything

    ★★★

  • You People

    ★★

  • Plane

    ★★½