• Bloodshot

    ★½

  • The Call of the Wild

    ★★★

  • Guns Akimbo

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Inception

    ★★★★★

  • Death Toll

    ★★★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★★★

  • Do the Right Thing

    ★★★★★