Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • The Whale

    ½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Morbius

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • X

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • The Book of Boba Fett

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Child's Play

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Batman vs Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Creed II

    ★★★★½

  • Venom

    ★★½

  • Halloween

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Pacific Rim: Uprising

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★