• Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Deep Water

    ★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★★★

  • Slapface

    ★★½

  • The Runner

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • A House on the Bayou

    ★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • The Humans

    ★★★½

  • Nightride

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Kate

    ★★★

  • Prey

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Small Engine Repair

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★½

  • Count Me In

    ★★½

  • The Last Thing Mary Saw

    ★★★★

  • Superhost

    ★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★

  • Bull

    ★★★★

  • The Trip

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • The Birthday Cake

    ★★★½

  • All My Friends Hate Me

    ★★★★

  • Ferry

    ★★★★

  • Oxygen

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Boss Level

    ★★★½

  • Coming Home in the Dark

    ★★★★

  • Knocking

    ★★★½

  • Censor

    ★★★½

  • The Minimalists: Less Is Now

    ★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • Reunion

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • An Unquiet Grave

    ★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Vicious Fun

    ★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Caveat

    ★★★

  • The Boy Behind The Door

    ★★★½

  • Violation

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Mosquito State

    ★★★½

  • The Last Matinee

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Lucky

    ★★★

  • Hunted

    ★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • Host

    ★★★½

  • Ava

    ★★

  • The Rental

    ★★★½

  • Becky

    ★★★

  • Arkansas

    ★★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★★

  • 12 Hour Shift

    ★★★★

  • The Occupant

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • Fried Barry

    ★★★½

  • Alone

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½