Sort by

🥊adrian🐍 has logged 14 entries for films during August 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
22
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Get Smart

Get Smart

2008
×
★★★½
Edit this entry  
18
District 9

District 9

2009
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Watchmen

Watchmen

2009
×
Edit this entry  
14
Scary Stories to Tell in the Dark

Scary Stories to Tell in the Dark

2019
×
★★★
Edit this entry  
09
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★★½
Edit this entry  
04
Osmosis Jones

Osmosis Jones

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
A Few Good Men

A Few Good Men

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Reservoir Dogs

Reservoir Dogs

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry