• Mother/Android

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Afterlife of the Party

    ★★

  • The Kissing Booth 3

    ★½

  • Have You Ever Seen Fireflies?

    ★★

  • Trust

    ★★

  • Fear of Rain

    ★★½

  • June & Kopi

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Leyla Everlasting

    ★½

  • The Call

    ★★★½

  • Ethos

    ★★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★★★

  • Spell

    ★★

  • Horizon Line

    ★½

  • Holidate

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Rebecca

    ★★½

  • Nocturne

    ★★★

  • Black Box

    ★★★

  • The Night of the Undead

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Diva

    ★★½

  • I Care a Lot

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • Ghosts

    ★★★½

  • Centigrade

  • Tenet

    ★★★½

  • Greenland

    ★★★

  • Offering to the Storm

    ★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ★★

  • Fatal Affair

    ★★

  • The F**k-It List

    ★★

  • #Alive

    ★★★

  • Greyhound

    ★★★½

  • Feel the Beat

    ★★½

  • One-Way to Tomorrow

    ★★½

  • You Should Have Left

    ★★

  • Becky

    ★★½

  • Inheritance

    ★★★

  • Dangerous Lies

    ★★

  • The Hunt

    ★★½

  • The Decline

    ★★½

  • Brahms: The Boy II

    ★★½

  • Emma.

    ★★★½

  • Fantasy Island

    ★★½

  • The Closet

    ★★½

  • Love Likes Coincidences 2

    ★★½

  • Sisters-In-Law at War

    ★½

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • Lost Girls

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • 32 Malasana Street

    ★★½

  • The Way We Are

    ★★

  • Dracula

    ★★★

  • Happy Old Year

    ★★★½

  • The Body

    ★★★

  • Portrait of a Beauty

    ★★★

  • Gossip Girl

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • Dark Waters

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Sin

    ★★★★

  • You've Got Murder

    ★★½

  • Countdown

    ★★½

  • Comidark Films: The Getaway

    ★★

  • Comidark Films: In Between

    ★★★

  • Eli

    ★★½

  • Happy Times

    ★★½