• Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Choose or Die

    ★★½

  • Windfall

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Fatherhood

    ★★

  • Eye Candy

    ★★★★

  • Awake

    ★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Seaspiracy

    ★★★

  • Yes Day

    ★★½

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Death to 2020

    ½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • The Craft: Legacy

  • Holidate

    ★★

  • Friendsgiving

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Butchers

  • Soul

    ★★★★

  • Run

    ★★★

  • Freaky

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • The Sleepover

    ★★

  • Greenland

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★★

  • #Alive

    ★★★½

  • The Rental

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Becky

    ★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • The Wrong Missy

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Spenser Confidential

    ★½

  • Alone

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Fantasy Island

  • Lost Girls

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Dolittle

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • 1917

    ★★★½

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Playing with Fire

    ★★★