nacha🍃 has logged 152 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Princess Diaries

The Princess Diaries

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Home Alone

Home Alone

1990
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Love Actually

Love Actually

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Breakfast at Tiffany's

Breakfast at Tiffany's

1961
×
★★★½
Edit this entry  
18
Taxi Driver

Taxi Driver

1976
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★½
Edit this entry  
10
Mary Shelley

Mary Shelley

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Muriel's Wedding

Muriel's Wedding

1994
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Da Vinci Code

The Da Vinci Code

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Fifty Shades Freed

Fifty Shades Freed

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Modern Life Is Rubbish

Modern Life Is Rubbish

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Core

The Core

2003
×
Read the review Edit this entry  
18
The Distinguished Citizen

The Distinguished Citizen

2016
×
★★★
Edit this entry  
01
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
Read the review Edit this entry  
28
Paddington

Paddington

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
What We Did on Our Holiday

What We Did on Our Holiday

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Parent Trap

The Parent Trap

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
This Means War

This Means War

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Devil Wears Prada

The Devil Wears Prada

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Into the Woods

Into the Woods

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Paddington

Paddington

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Juno

Juno

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Guernsey Literary & Potato Peel Pie Society

The Guernsey Literary & Potato Peel Pie Society

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Experiment

The Experiment

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Bo Burnham: Make Happy

Bo Burnham: Make Happy

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Angus, Thongs and Perfect Snogging

Angus, Thongs and Perfect Snogging

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Sierra Burgess Is a Loser

Sierra Burgess Is a Loser

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Sharp Objects

Sharp Objects

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
El Angel

El Angel

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry