Ben has logged 24 entries for films during January 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Kill Bill: Vol. 2

Kill Bill: Vol. 2

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Zoolander 2

Zoolander 2

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Wiener-Dog

Wiener-Dog

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
28
Inherent Vice

Inherent Vice

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Mighty Ducks

The Mighty Ducks

1992
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Gold

Gold

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Aquarius

Aquarius

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Patriots Day

Patriots Day

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Live by Night

Live by Night

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
King Kong

King Kong

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
King Kong Lives

King Kong Lives

1986
×
Read the review Edit this entry  
15
King Kong

King Kong

1976
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Son of Kong

The Son of Kong

1933
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
King Kong

King Kong

1933
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
13th

13th

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
No Escape

No Escape

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Good Neighbor

The Good Neighbor

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Love Actually

Love Actually

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Finding Traction

Finding Traction

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
TRON: Legacy

TRON: Legacy

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Ride Along

Ride Along

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
O Brother, Where Art Thou?

O Brother, Where Art Thou?

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Kubo and the Two Strings

Kubo and the Two Strings

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry