• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Moon Knight

    ★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

  • Black Widow

  • Loki

    ★★★½

  • Cruella

    ★★½

  • Major Grom: Plague Doctor

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • WandaVision

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

  • Soul

    ★★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Tenet

  • 1917

    ★★★★★

  • Run!

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Avengers: Endgame

  • Shazam!

  • Good Boys

    ★★★

  • Captain Marvel

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Avengers: Infinity War

  • Black Panther

  • Hereditary

    ★½

  • Summer of 84

    ★★½

  • Justice League

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • It

  • Dunkirk

  • Spider-Man: Homecoming

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • Wonder Woman

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Doctor Strange

  • The Founder

    ★★★

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★½

  • Arrival

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★½

  • Suicide Squad

  • Nerve

    ★★½

  • The Nice Guys

    ★★★★½

  • Captain America: Civil War

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • The Hateful Eight

  • Spectre

  • Demolition

    ★★★★

  • Ant-Man

  • Jurassic World

    ★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies