Sort by
  • Saturday the 14th

    ★½

  • Point Break

    ★★★½

  • Lake Placid vs. Anaconda

  • Billy Elliot

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Old

    ★½

  • No Country for Old Men

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • The Stepfather

    ★★½

  • Death Proof

    ★★★★

  • Planet Terror

    ★★★½

  • Grindhouse

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Witch

    ★★★★½

  • Zappa

    ★★★½

  • Last Action Hero

    ★★★

  • Brigsby Bear

    ★★

  • Prowlers of the Everglades

    ★★★