RSS feed for qam
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Blue Velvet

Blue Velvet

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Juno

Juno

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Be Here to Love Me

Be Here to Love Me

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Jesus of Nazareth

Jesus of Nazareth

1977
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
My Winnipeg

My Winnipeg

2007
×
★★★★★
Edit this entry  
07
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Paterson

Paterson

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Inherent Vice

Inherent Vice

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry