RSS feed for qam
  • You Were Never Really Here

    ★★★★

  • Curse of the Man Who Sees UFOs

    ★★½

  • Blue Velvet

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • Eyes Wide Shut

    ★★★★½

  • Juno

    ★★★★★

  • Raiders of the Lost Ark

    ★★★★½

  • Ghostbusters

    ★★★½

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★

  • The Aristocats

    ★★★★½

  • Be Here to Love Me

    ★★★★

  • The Spirit of Dark and Lonely Water

    ★★★★½

  • The Witch

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★½

  • Her

    ★★★½

  • Jesus of Nazareth

    ★★★

  • Bitter Lake

    ★★★★

  • HyperNormalisation

    ★★★½