Sort by
  • Fast X

    ★½

  • Fool's Paradise

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★½

  • The Mother

    ★★

  • Invitation to a Murder

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Quasi

    ★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Ghosted

    ★★

  • Mafia Mamma

    ★★

  • To Catch a Killer

    ★★★

  • Paint

    ★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Malum

    ★½

  • Renfield

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Air

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Bert Kreischer: Razzle Dazzle

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★

  • 65

    ★★½

  • Champions

    ★★

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Consecration

    ★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Sharper

    ★★½

  • The Locksmith

    ★★

  • 80 for Brady

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★½

  • Knock at the Cabin

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Polite Society

    ★★

  • Missing

    ★★★

  • You People

  • House Party

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • Terror Train 2

  • Shotgun Wedding

    ★½

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★½

  • The Big 4

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★★★

  • Atsuko Okatsuka: The Intruder

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Darby and the Dead

    ★½

  • Christmas with the Campbells

    ★★★

  • Troll

    ★★

  • Violent Night

    ★★½

  • In Search of Darkness: Part III

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • The People We Hate at the Wedding

    ★½

  • Disenchanted

    ★★