Sort by
  • Goodnight Mommy

    ★★

  • Pinocchio

    ½

  • Fall

    ★½

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Incantation

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Girl from the Other Side

    ★★

  • Chernobyl: The Lost Tapes

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Death on the Nile

    ★★

  • Slapface

  • Hatching

    ★★

  • Speak No Evil

    ★★★★½

  • The House

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Death Valley

    ★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★½

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

    ★★

  • Antlers

    ★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Tatooine Rhapsody

  • My Little Pony: A New Generation

    ★½

  • Wolf

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Nightbooks

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

  • Karen

  • Malignant

    ★★½

  • Candyman

    ★★½

  • The Last Thing Mary Saw

    ★★

  • Hellbender

  • Superhost

    ★★½

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★½

  • Mad God

    ★★★★

  • Vivo

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Legacy of Chucky

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Old

  • Vortex

  • Pig

    ★★★★

  • Belle

    ★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Titane

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • The Innocents

    ★★★★

  • The Medium

  • The Advent Calendar

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Annette

    ★★★★★