• Slender Man

    ½

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★½

  • Gotti

    ½

  • Climax

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Bao

    ★★★★½

  • A Quiet Place

    ★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★½

  • Hereditary

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★½

  • Daddy's Home 2

    ★★½

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★

  • The David S. Pumpkins Halloween Special

    ½

  • Justice League

    ½

  • Coco

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★½

  • Happy Death Day

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • 9/11

    ½

  • It

    ★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★½

  • Olaf's Frozen Adventure

    ½

  • Lady Bird

    ★★★½

  • First Reformed

    ★★★★

  • Death Note

    ½

  • The Dark Tower

    ½

  • The Emoji Movie

    ½

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★½

  • Wish Upon

    ½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Tom and Jerry: Willy Wonka and the Chocolate Factory

  • Transformers: The Last Knight

    ½

  • Despicable Me 3

    ½

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★½

  • In a Heartbeat

    ★★½

  • Good Time

    ★★★★½

  • Cars 3

    ★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★½

  • The Florida Project

    ★★★½

  • The Mummy

  • Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

  • Wonder Woman

    ★★½

  • Dear Basketball

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★½

  • The Boss Baby

    ½

  • The Disaster Artist

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Beauty and the Beast

    ½

  • The Lego Batman Movie

    ★★½

  • Get Out

    ★★★

  • Hidden Figures

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★½

  • Moana

    ★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★½

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ½

  • Sing

    ½

  • Moonlight

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★½

  • Ghostbusters

    ★★½

  • Don't Hug Me I'm Scared 6

    ★★★

  • The Secret Life of Pets

  • Lights Out

    ★★½

  • Finding Dory

    ½

  • The Nice Guys

    ★★

  • My Life as a Zucchini

    ★★½

  • The Handmaiden

    ★★★★★