• Taylor Swift – Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ½

  • Home Alone: The Holiday Heist

    ½

  • FRED 3: Camp Fred

    ★½

  • Bill & Ted's Bogus Journey

    ★★★½

  • Dead Man

    ★★★

  • The Holy Mountain

    ★★★★★

  • Monsters University

    ★★★

  • Hidden Figures

    ★★★

  • Shrek 2

    ★★½

  • Jack and Jill

    ★½

  • Rango

    ★★★½

  • The Cat in the Hat

    ★★

  • All About Eve

    ★★★½

  • The Mummy

    ★★★

  • Amadeus

    ★★★★½

  • The Master

    ★★★★½

  • Dog Day Afternoon

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★