Sort by

Daniel has logged 11 entries for films during September 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Emergency Declaration

Emergency Declaration

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Exorcist: Believer

The Exorcist: Believer

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Slap Shot

Slap Shot

1977
×
★★★
Edit this entry  
26
The Mighty Ducks

The Mighty Ducks

1992
×
★★★★
Edit this entry  
25
Mystery, Alaska

Mystery, Alaska

1999
×
★★★
Edit this entry  
22
Miracle

Miracle

2004
×
★★★★
Edit this entry  
21
Inside the Game - Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Inside the Game - Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

2023
×
★★½
Edit this entry  
16
Cars

Cars

2006
×
★★★
Edit this entry  
16
Goon

Goon

2011
×
★★★
Edit this entry  
07
Unstoppable

Unstoppable

2018
×
★★★½
Edit this entry  
01
Star Trek II: The Wrath of Khan

Star Trek II: The Wrath of Khan

1982
×
★★★★
Edit this entry