Sort by

judas fonda has logged 35 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Man Made

Man Made

2018
×
Edit this entry  
31
Beefcake

Beefcake

1998
×
★★½
Edit this entry  
31
Showgirls

Showgirls

1995
×
½
Edit this entry  
30
The Haunting

The Haunting

1999
×
★★
Edit this entry  
29
Trixie Mattel: Moving Parts

Trixie Mattel: Moving Parts

2019
×
Edit this entry  
26
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

2020
×
Edit this entry  
25
The Bedroom

The Bedroom

1992
×
Edit this entry  
25
Society

Society

1989
×
★★★
Edit this entry  
25
Wendigo

Wendigo

2001
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Les vacances continuent

Les vacances continuent

2015
×
Read the review Edit this entry  
25
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Star Time

Star Time

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Times of Harvey Milk

The Times of Harvey Milk

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Ravenous

Ravenous

1999
×
★★★½
Edit this entry  
16
Therese and Isabelle

Therese and Isabelle

1968
×
Edit this entry  
16
The Ballad of Sexual Dependency

The Ballad of Sexual Dependency

1986
×
Read the review Edit this entry  
13
Stargirl

Stargirl

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Big Time Adolescence

Big Time Adolescence

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
The Grudge

The Grudge

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Pink Ulysses

Pink Ulysses

1990
×
Edit this entry  
11
MURDER and murder

MURDER and murder

1996
×
★★★★
Edit this entry  
11
Homage to Blow Job

Homage to Blow Job

2019
×
Edit this entry  
09
Miss Americana

Miss Americana

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
An American Crime

An American Crime

2007
×
Edit this entry  
08
Scream, Queen! My Nightmare on Elm Street

Scream, Queen! My Nightmare on Elm Street

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Gay and Wondrous Life of Caleb Gallo

The Gay and Wondrous Life of Caleb Gallo

2016
×
Edit this entry  
06
Swallow

Swallow

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Strange One

The Strange One

1957
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
I, a Man

I, a Man

1967
×
★★★½
Edit this entry  
06
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Jezebel

Jezebel

2019
×
★★★
Edit this entry  
04
Throne of Blood

Throne of Blood

1957
×
★★★★
Edit this entry  
02
The Life of Juanita Castro

The Life of Juanita Castro

1965
×
★★★
Edit this entry  
02
Run Lola Run

Run Lola Run

1998
×
★★★
Edit this entry