RSS feed for Querida
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
03
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Edit this entry  
10
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★★
Edit this entry  
05
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★
Edit this entry  
04
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★
Edit this entry  
02
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
★★
Edit this entry  
01
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★
Edit this entry  
27
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★
Edit this entry  
26
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★
Edit this entry  
25
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★
Edit this entry  
24
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★★
Edit this entry  
23
Us

Us

2019
×
★★★★
Edit this entry  
22
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★
Edit this entry