Sort by

Zach Jones has logged 26 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Lou

Lou

2017
×
★★★★
Edit this entry  
28
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Diary of a Wimpy Kid

Diary of a Wimpy Kid

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Friends with Benefits

Friends with Benefits

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Parent Trap

The Parent Trap

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Soul

Soul

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Up

Up

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Sandlot 2

The Sandlot 2

2005
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
WALL·E

WALL·E

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Good Dinosaur

The Good Dinosaur

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Party Central

Party Central

2013
×
★★★½
Edit this entry  
06
Mater and the Ghostlight

Mater and the Ghostlight

2006
×
★★½
Edit this entry  
05
Cars 3

Cars 3

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Cars 2

Cars 2

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
The Sandlot

The Sandlot

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Cars

Cars

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Blue Umbrella

The Blue Umbrella

2013
×
★★★★
Edit this entry  
03
Presto

Presto

2008
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Monsters University

Monsters University

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Monsters, Inc.

Monsters, Inc.

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry