Sort by
  • Halloween Ends

    ½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • The Inspection

    ★★★

  • Bros

    ★★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Jennifer Lopez: Halftime

    ★★½

  • Irma Vep

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★

  • Close

    ★★★

  • Stars at Noon

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Hideous

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Deep Water

    ★★½

  • X

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Both Sides of the Blade

    ★★★½

  • Flux Gourmet

    ★★★

  • Peter von Kant

    ★★½

  • Kimi

    ★★½

  • Nanny

    ★★½

  • Sharp Stick

    ★★★

  • Resurrection

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Memoria

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★

  • Savage X Fenty Show Vol. 3

    ★★★½

  • Benediction

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★

  • Halloween Kills

  • Happening

    ★★★

  • Official Competition

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • The Hand of God

    ★★½

  • King Richard

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Untold: Caitlyn Jenner

    ★★★½

  • Candyman

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★

  • Pig

    ★★★