• Lightyear

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Senior Year

    ★★

  • Our Father

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • 365 Days: This Day

    ½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • Choose or Die

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Bubble

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • No Exit

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Kind Hearts

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Tall Girl 2

    ½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ★½

  • Home Team

    ★★½

  • Hatching

    ★★★½

  • Dual

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Scream

    ★★★

  • Death to 2021

    ★½

  • Rumble

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Hawkeye

  • Just Short of Perfect

    ★★

  • Sing 2

    ★★★½

  • Olaf Presents

  • Ciao Alberto

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Love Hard

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Hypnotic

    ★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Night Teeth

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Antlers

    ★★½

  • Robin Robin

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • The Addams Family 2

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Intrusion

    ★★½

  • Squid Game

  • Nightbooks

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Humans

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Prey

    ★★

  • Attica

    ★★★½