• Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One

  • Prey

    ★★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • RRR

    ★★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • Finch

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★½

  • The Addams Family 2

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Spirit Untamed

    ★★★

  • F9

    ★★★★½