Sort by
  • The Devil's Bath

    ★★★★

  • Chime

    ★★★★

  • August My Heaven

    ★★½

  • Another End

    ★★★½

  • Cuckoo

    ★★★½

  • A Different Man

    ★★★★

  • Love Lies Bleeding

    ★★★★

  • I Saw the TV Glow

    ★★★★½

  • The Beekeeper

    ★★½

  • Stavros Halkias: Fat Rascal

    ★★

  • Nick Mullen: The Year of the Dragon

    ★★★½

  • The Curse

    ★★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Leave the World Behind

    ★½

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★½

  • Saw X

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Seven Veils

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Promised Land

    ★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • Dogman

    ★★

  • Saltburn

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Cobweb

    ★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Perfect Days

    ★★★★½

  • Club Zero

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Only the River Flows

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • Monster

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Self Reliance

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • Inside

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Passages

    ★★★★

  • Eileen

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Plane

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Troll

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★½

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

    ★★★

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • The Redeem Team

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★