Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • Emancipation

    ★½

  • Strange World

    ★★½

  • As Far as They Can Run

    ★★½

  • Spirited

    ★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • My Father's Dragon

    ★★★

  • Tell It Like a Woman

    ★½

  • Till

    ★★★½

  • The Flagmakers

    ★★★

  • Amsterdam

    ½

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

    ★★★★

  • Devotion

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★

  • My Policeman

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • A Long Break

    ★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • The Inspection

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Bros

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • Blonde

  • The Son

  • Saint Omer

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

  • Retrograde

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Groom

    ★★★½

  • The Red Suitcase

    ★★★½

  • Safe Place

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★½

  • The Last Movie Stars

    ★★★★½

  • Almost Home

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Prittyboi

    ★★½

  • Perennial

    ★★½

  • New Moon

    ★★★★

  • Together/Apart

    ★★★