Rania has logged 14 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★½
Edit this entry  
26
Saint Frances

Saint Frances

2019
×
★★★½
Edit this entry  
25
Athlete A

Athlete A

2020
×
★★★★
Edit this entry  
22
Deadly Illusions

Deadly Illusions

2021
×
Edit this entry  
19
The Way Way Back

The Way Way Back

2013
×
★★★★
Edit this entry  
15
Never Rarely Sometimes Always

Never Rarely Sometimes Always

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
14
I Lost My Body

I Lost My Body

2019
×
★★★½
Edit this entry  
11
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★
Edit this entry  
07
Green Room

Green Room

2015
×
Edit this entry  
05
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
Edit this entry  
04
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
American History X

American History X

1998
×
★★★★
Edit this entry  
03
Behind Her Eyes

Behind Her Eyes

2021
×
★★½
Edit this entry  
03
Moxie

Moxie

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry