Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★
Edit this entry  
31
The Peanut Butter Falcon

The Peanut Butter Falcon

2019
×
★★★★
Edit this entry  
25
Linda Ronstadt: The Sound of My Voice

Linda Ronstadt: The Sound of My Voice

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
20
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★★
Edit this entry  
20
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★★½
Edit this entry  
20
After the Wedding

After the Wedding

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
30
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★★
Edit this entry  
29
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★½
Edit this entry  
24
1917

1917

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
24
1917

1917

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Joker

Joker

2019
×
★★★½
Edit this entry  
06
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★½
Edit this entry  
24
Boy Erased

Boy Erased

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
20
Miss Sloane

Miss Sloane

2016
×
★★★★
Edit this entry  
20
Rules Don't Apply

Rules Don't Apply

2016
×
★★½
Edit this entry