Sort by
  • Kung Fu Panda

    ★★½

  • Kick-Ass

    ★★★½

  • Howl's Moving Castle

    ★★★★

  • Princess Mononoke

    ★★★★★

  • The 39 Steps

    ★★★½

  • Horrible Bosses

    ★★½

  • Picnic at Hanging Rock

    ★★★★½

  • Moana

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • CODA

    ★★★

  • 21 Jump Street

    ★★★½

  • Get Hard

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

    ★★★★