Sort by
  • The Big 4

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★★

  • Strange World

    ★★½

  • OMG! Oh My Girl

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • 20th Century Girl

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • I Used to Be Famous

    ★★★

  • Drifting Home

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★

  • TÁR

    ★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Nope

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Close

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • Aftersun

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★★

  • Sneakerella

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Metal Lords

    ★★★½

  • RRR

  • Cheaper by the Dozen

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Dog

    ★★★

  • Love and Leashes

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Anonymously Yours

    ★★½

  • Asakusa Kid

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★

  • Single All the Way

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Sing 2

    ★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Inspector Koo

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★½

  • Nightbooks

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • The Hole in the Fence

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Vivo

    ★★½

  • The Suicide Squad

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Titane

    ★★½

  • Benedetta

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • The Door into Summer

    ★★★½

  • Luca

  • Impossible Things

    ★★★★★

  • Ali & Ratu Ratu Queens

    ★★★★

  • Sweet & Sour

    ★★★★

  • Cruella

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Yes Day

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon