• Barbarian

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Old

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Donny's Bar Mitzvah

    ★★★★

  • Boss Level

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★★½

  • The Craft: Legacy

    ★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Vicious Fun

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Spontaneous

    ★★★★

  • Black Box

    ★★★

  • Death of Me

    ★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Slaxx

    ★★★½

  • Lucky

    ★★★½

  • Uncle Peckerhead

    ★★★★

  • Host

    ★★★★

  • #Alive

    ★★★½

  • The Rental

    ★★★

  • Becky

    ★★★

  • Sputnik

    ★★★½

  • 12 Hour Shift

    ★★★½

  • Pooka Lives!

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The AGFA Horror Trailer Show

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • Scare Me

    ★★★★

  • Spree

    ★★★½

  • Bad Hair

    ★★★½

  • Underwater

    ★★★

  • Black Christmas

    ★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Benny Loves You

    ★★★★

  • The Queen of Black Magic

    ★★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Impetigore

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Scare Package

    ★★★★

  • The Mortuary Collection

    ★★★★

  • VFW

    ★★★½

  • The Cleansing Hour

    ★★★★

  • The Beach House

    ★★★

  • Guns Akimbo

    ★★★★