• Wrath of Man

  • Nobody

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • Heads or Tails 2

    ★★★★★

  • Mank

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Mystery of D.B. Cooper

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • The Stunt Double

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★

  • Devs

  • Last and First Men

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • The Father

    ★★★★

  • Feels Good Man

    ★★★

  • Minari

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★

  • Little Women

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • 1917

    ★★★★

  • The Fall

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Jesus Is King

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Bad Education

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • Anima

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★

  • A Hidden Life

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Deerskin

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Aladdin

  • Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward

    ★★★

  • Triple Frontier

    ★★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★★

  • Monos

    ★★★★★

  • Heads or Tails

    ★★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Christmas Cupcakes

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Creed II

    ★★★

  • Adam Sandler: 100% Fresh

    ★★★★

  • Maniac

  • Hold the Dark

    ★★★

  • High Life

    ★★

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★