RSS feed for radbot

radbot has logged 21 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
We Need to Talk About Kevin

We Need to Talk About Kevin

2011
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Reservoir Dogs

Reservoir Dogs

1992
×
★★★★
Edit this entry  
21
Bone Tomahawk

Bone Tomahawk

2015
×
★★★★
Edit this entry  
20
Anomalisa

Anomalisa

2015
×
★★★
Edit this entry  
20
Take Shelter

Take Shelter

2011
×
★★★★★
Edit this entry  
16
The Place Beyond the Pines

The Place Beyond the Pines

2012
×
★★★★
Edit this entry  
16
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★
Edit this entry  
16
Gattaca

Gattaca

1997
×
★★★★
Edit this entry  
12
The Gift

The Gift

2015
×
★★★★
Edit this entry  
11
Gangs of New York

Gangs of New York

2002
×
★★★★
Edit this entry  
10
Being John Malkovich

Being John Malkovich

1999
×
★★★★★
Edit this entry  
09
Jackie Brown

Jackie Brown

1997
×
★★★
Edit this entry  
09
Stalker

Stalker

1979
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★
Edit this entry  
06
The Informant!

The Informant!

2009
×
★★★
Edit this entry  
05
The Machinist

The Machinist

2004
×
★★★★
Edit this entry  
03
Wheelman

Wheelman

2017
×
★★★★
Edit this entry  
02
Confessions of a Dangerous Mind

Confessions of a Dangerous Mind

2002
×
★★★★
Edit this entry  
02
Mayhem

Mayhem

2017
×
★★★★
Edit this entry  
02
The Zero Theorem

The Zero Theorem

2013
×
★★★★
Edit this entry  
01
Wind River

Wind River

2017
×
★★★★
Edit this entry