• Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ½

  • Ambulance

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Scream

    ★★½

  • The Super Bob Einstein Movie

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Free Guy

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ½

  • Val

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Boss Level

    ★★

  • Wonder Woman 1984

  • Jiu Jitsu

    ½

  • Let Him Go

    ★★★½

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★

  • Soul

    ★★★

  • Freaky

    ★★

  • Fatman

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★★

  • Hamilton

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • 8:46

    ★★★★★

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★★★

  • Extraction

    ★★½

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • 6 Underground

    ★½

  • The Gentlemen

    ★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★½

  • The Jesus Rolls

    ½

  • Jay and Silent Bob Reboot

  • Gemini Man

    ★★½

  • Sturgill Simpson Presents Sound & Fury

    ★★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • Hustlers

    ★★½

  • In Search of the Last Action Heroes

    ★★★

  • Joker

    ★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • The Fanatic

    ½

  • Ad Astra

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★½

  • My Favorite Shapes by Julio Torres

    ½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • Crawl

    ★½

  • Midsommar

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★½

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience