• Paranormal Activity: Next of Kin

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Escape the Undertaker

    ★★½

  • Bingo Hell

    ★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Malignant

    ★½

  • Candyman

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • The Embalmers

    ★★½

  • Lamb

    ★★★★

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • The Forever Purge

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Aquarium of the Dead

    ★★

  • F9

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Things Heard & Seen

    ★★★½

  • Mortal Kombat

  • The Unholy

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Jakob's Wife

    ★★★

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★★★½

  • Stay Out of the Attic

    ★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Sharks of the Corn

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Black Medusa

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Coming Home in the Dark

    ★★★

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★

  • Wrong Turn

    ★★½

  • The Marksman

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Castle Freak

  • Mank

    ★★★★

  • Holidate

    ★★

  • Alien on Stage

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★½

  • Kandisha

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • In Search of Darkness - Part II

    ★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★½

  • The Stylist

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★

  • Miranda Veil

    ★★½

  • The Mystery of D.B. Cooper

    ★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Antebellum

    ★½

  • The Owners

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Slaxx

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★