Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • Day of the Fight

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★½

  • The Angry Black Girl and Her Monster

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Self Reliance

    ★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★★½

  • Another Body

    ★★★½

  • Riders on the Storm

    ★★★

  • Only the Good Survive

    ★★★½

  • Late Night with the Devil

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★

  • Who Invited Charlie?

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

  • Deep Water

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Studio 666

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Love and Leashes

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Hacker: Trust No One

    ½

  • West Side Story

    ★★★★½